Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Eko-Dom Szczecin
Energooszczędne Okna Drzwi Bramy Rolety

offlineekodom blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
384706 odwiedzin | wpisów: 404, komentarzy: 502, artykułów: 9, obserwuje: 113
 

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia .

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć Państwu zdrowia, wiele ciepła i radości. Pogodnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2017 .

eko-dom szczeci  opinie 2017OKNOPLAST - IDĄ ŚWIĘTA .

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

W biurze praca jest najważniejsza, ale kto powiedział, że nie można w nim cieszyć się świąteczną atmosferą? Zespół Oknoplast wie jak łączyć przyjemne z pożytecznym. Zobaczcie kulisy wprawiania się w świąteczny klimat. Jak prawdziwe bożonarodzeniowe szaleństwo to tylko z Oknoplast!Standaryzacja Partnerów Handlowych Oknoplast Group

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Często widzę zapytanie na blogach u którego dealera warto zamówić okna ?

Właśnie Oknoplast kończy proces standaryzacji Partnerów Handlowych Bedą oni podzieleni na trzy grupy :

Silver, Gold oraz najwyższą PREMIUM .

Podział jest oparty na ocenie profesjonalizmu partnerów handlowych , serwisu posprzedażowego, elastyczności w podejściu do Klienta oraz dodatkowo wyposażenia biura w odpowiednio obszerną ekspozycję na zasadzie „ obejrzyj i dotknij zanim kupisz „

Oczywiście certyfikaty są do wglądu i tak wyglądają :Należy te wiedzieć, że ta certyfikacja obecnie trwa więc duża większość jest w trakcie .Nasza firma Eko-Dom Szczecin jako jedna z pierwszych taki certyfikat właśnie zdobyła .

Oknoplast Premium Partner

więcej na :www.eko-dom.szczecin.pl


Komentarze (3)
autor:na-ksiezycowej  dodano: 2016-12-16 | 13:18:25
Czym tak naprawdę różnią się okna oknoplastu psk-z i psk atrium. Podobno atrium jest mniej szczelne? To prawda ? Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Pozdrawiam
autor:ekodom  dodano: 2016-12-17 | 12:15:10
Nic podobnego Parametry są takie same ( te same uszczelki profile itp)
Różnica polega w sposobie i komforcie otwierania na korzyść Atrium ( można robić większe skrzydła przesuwne niż w psk i psk z)
Odpowiedź do ekodom
autor:na-ksiezycowej  dodano: 2016-12-19 | 11:55:51
Dziękuję za odpowiedź telefoniczną i tutaj na blogu. Chciałam się upewnić bo pewna osoba zasiała ziarnko niepewności. Okna mamy zamówione, czekamy na wiosnę wtedy dopiero zobaczę te atrium, bo do tej pory miałam styczność tylko hs lub psk. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Profil Veka Softline 82 kontra Winergetic Premium

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Okna w systemie Veka Softline 82 kontra Winergetic Premium Oknoplast .

Często słyszę, że okna na profilu Veka Softline 82 to to samo co Winergetic Premium firmy Oknoplast Group. Poniżej przedstawiam tylko podstawowe różnice, gdzie widać gołym okiem, że to zupełnie inne produkty, zasadniczo nieporównywalne.

Profil Veka Softline 82 to profil dostępny dla wszystkich odbiorców Veki natomiast Winegetic Premium to profil produkowany w zakładach Veki jedynie dla Oknoplastu, który jest właścicielem praw autorskich .

Różnice pomiędzy nimi są widoczne gołym okiem. To zupełnie nieporównywalne systemy .

             Veka Softline 82                                                   Winergetic Premium Oknoplastblog budowlany - mojabudowa.pl


1 Skrzydło Winergetic premium ma grubość 93 mm Veki Softline 82 mm (ponad 1 cm na korzyść Winergetica ) Ten fakt powoduje to, że skrzydło okna Winergetic może być wyposażone w pakiet 4 szybowy u=0,3 a Softline 82 takiej możliwości niema (zwyczajnie nie ma miejsca na tak gruby pakiet szyb w zbyt wąskim skrzydle softline 82)

2 Liczba komór w ościeżnicy Winergetic 6 , Veka softline 6 ( tu remis )

   natomiast liczba komór w ościeżnicy Winergetic aż 7/8  natomiast Veka Softline 6 .

3 Zbrojenie w ościeżnicy oba profile mają podobne jednak w skrzydle Winergetic ma mocniejsze 6 krotnie gięte a Veka Softline tylko 4 krotnie gięte

4 Uszczelka pod pakietem szybowym występuję tylko w Profilu Winergetic natomiast w Veka Softline 82 jak widać na zdjęciu jest jej całkowity brak

5 Estetyka -Winergetic Premium ma standardowo wykonane zgrzewy na tzw nitkę oraz ma wypełniony rowek okuciowy dodatkową uszczelką co w profilu Veka Softline nie jest oczywiste i zależy od producenta okien .

6.Winergetic Premium ma możliwość stosowania pakietów czteroszybowych o wsp Ug =0,3 natomiast Veka Softline takiej możliwości jest pozbawiony .

7 Winergetic Premium posiada w standardzie  wielokomorową ciepłą listwę podparapetową z uszczelką natomiast Veka Softline 82 niekoniecznie i zależy to od producenta .

8 Ościeżnica niby podobna ale w Winergeticu mamy podwójne żebrowanie na mocowanie okuć ( takie ząbki po lewej i prawej stronie) Veka softline ma tylko jeden po lewej .Czyli okucia są zamocowanę trwalej w profilu Winergetic Premium

Dzięki grubszemu i lepiej zazbrojenemu skrzydłu profil Winergetic Premium zdecydowanie bardziej nadaję się do produkcji dużych i ciężkich gabarytów okien niż Veka Softline 82 .

To tylko podstawowe różnice pomiędzy samymi profilami .Odnoście całych okien cdn .

Winergetic premium posiada też rozbudowaną vetreskę profili pasywnych ze zbrojeniem aerożelowym i paketami czteroszybowymi gdzie Veka Softline 82 niema takiej wersji 


Z tych różnic jasno wynika, że profil Veka Softline 82 to jedynie ubogi krewny Winergetica Premium i Winergetica Premium Passiv,a nie jak kilka firm sugeruje, że to samo tylko taniej . Są to systemy zupełnie nieporównywalne .Winergetic Premium to system o całą klasę wyższy niż tak pospolicide stosowany tańszy Softline 82 .

więcej na: www.eko-dom.szczecin.pl


Komentarze (5)
autor:julek2  dodano: 2016-12-01 | 16:01:46
Gdybym mogła przeznaczyć więcej środków na okna, to z pewnością wybrałabym Winergetic Premium...
autor:max190  dodano: 2016-12-01 | 17:44:43
Czy to porównanie nie powinno być w stosunku do veka alphaline 90? Czy to w ogóle są porównywalne produkty?
Odpowiedź do max190
autor:ekodom  dodano: 2016-12-01 | 17:53:52
Alphaline 90 to profil co ma już ponad 10 lat z 2006 roku (zupełnie inne czasy i wymaganie ) obecnie już firmy produkujące na cece zaczynają je wycofywać .

jednak kiedyś porównałem i starego alphalina90 w Wninergetikiem więcej na:

http://www.eko-dom.eu/index.php?s1=zbu785&vl=0
autor:kapryspololustro  dodano: 2016-12-09 | 13:47:33
Właśnie wczoraj u siebie odebrałem montaż okien Winergetic Premium. Kilka zdjeć na blogu.
Tytuł: Usługi budowlane
autor:copywriter  dodano: 2016-12-27 | 15:43:10
Nasza firma budowlana spec bud działa w województwie pomorskim. Chyba zaproponujemy klientom takie nowoczesne materiały :) Pozdrawiamy http://SpecBudTrojmiasto.pl