Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Eko-Dom Szczecin
Energooszczędne Okna Drzwi Bramy Rolety

offlineekodom blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
385333 odwiedzin | wpisów: 404, komentarzy: 502, artykułów: 9, obserwuje: 113
 

Co znaczy Oknoplast we Włoszech ?

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

We Włoszech marka Oknoplast jest postrzegana bardzo dobrze warto zapoznać się z tym materiałem .Mimo to ,że jest w języku włoskim dużo mówi .

 


Komentarze (1)
Tytuł: jakość
autor:szafir  dodano: 2013-06-23 | 19:33:48
jakość właśnie w czasach kryzysu jest doceniana, bo ludzi nie stać na słabe wyroby. Powodzenia.

Jakie okna są najlepsze ?

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Jakie okna są najlepsze ?

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

 

W tegorocznej edycji Konkursu TERAZ POLSKA eksperci wyróżnili najnowszy produkt OKNOPLAST – okno Winergetic Premium. Zdobyta nagroda jest dla firmy bardzo ważna. Dowodzi ona, że nowe okno Winergetic Premium wyróżnia się na tle branży i otwiera przed klientami nowe możliwości. Aby tak, było wprowadzenie modelu na rynek poprzedziły dwuletnie badania i testy. Wyróżnienie cieszy  tym bardziej, że Kapituła doceniła już drugi produkt OKNOPLAST – w roku 2010 było to okno Platinium .

blog budowlany - mojabudowa.pl

Okno Winergetic Premium powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby konsumentów. Dziś klienci poszukują rozwiązań, które mają wysokie parametry termoizolacyjne a jednocześnie nie ograniczają możliwości aranżacyjnych. Okno wyróżnia się niepowtarzalnym wzornictwem, jego subtelna, zaokrąglona do zewnątrz linia profilu czyni z niego ważny element wyposażenia domu. Całości dopełniają eleganckie klamki i okucia z linii dESIGN+. Zostały one stworzone we współpracy z renomowanym austriackim studiem KISKA, które między innymi dla KTM i AUDI.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Od początku działalności firma OKNOPLAST przywiązuje dużą wagę do innowacji. Dzięki takiemu podejściu, jako pierwsza w Europie, stworzyła ona szereg produktów, które dziś wyznaczają standardy w branży stolarki otworowej m.in. niski próg z PVC do okien balkonowych czy profil pięciokomorowy. Przedsiębiorstwo nieustannie opracowuje nowe, rewolucyjne rozwiązania, jak system ColorFull czy blokada termiczna SpaceBlock. OKNOPLAST stale poszerzając swoją ofertę produktową wpływa na rozwój całego rynku.


Okna Veka czy Schuco , a może Aluplast ?

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Okna Veka czy Schuco a może Aluplast ?

 

Czytając wypowiedzi nabywców na różnych forach czy też blogach takich jak ten pada często stwierdzenie tego typu: „Wybieram okna Veka „ , „My wybraliśmy Schuco „ Ja zdecydowałem się na Okna firmy Aluplast „ .

Otóż niema czegoś takiego jak OKNA  Veka ,Schuco czy Aluplast .Są to producenci jedynie profili i żaden z nich nie produkuje okien  .Profile pcv produkowane przez wyżej wymienione koncerny są dostarczane do producentów okien na całym Świecie do tych dobrych ,przeciętnych i słabych  i tam dopiero są budowane okna dobre ,przeciętne i złe  .Profil jest tylko elementem jednym z wielu potrzebnych do wyprodukowania okien .Takim samym jak stal zbrojeniowa ,szyby,okucia ,klamki cała masa śrubek uszczelek różnej klasy itp. Do tego dochodzi zaawansowanie technologiczne parku maszynowego i doświadczenie kadry produkcyjnej i zarządzającej jakością oraz dystrybucja ,serwis i montaż .

 

Zachwalając dane profil ,a nie producenta stolarki i montażystę wyrządzamy dużą krzywdę dobrym i rzetelnym dostawcą okien na czym korzystają partacze i cwaniacy wykorzystujący niewiedzę Klientów i profile polecanych marek nieprecyzyjnie je zgrzewając , zbrojąc najcieńszą  stalą o profilu otwartym ,okuwając byle jak okuciem z minimalna liczbą docisków stosujący szyby z nieznaną zawartością gazu i najpodlejszej klasy uszczelki  oszczędzając na badaniach i certyfikacji itp. Tylko po to aby wyprodukować tzw okna Veka czy Schueco lub Aluplast i za tymi markami ewentualnie samemu pozostać bezimiennym w razie problemów .

 

Oczywiście jest też druga strona medalu .Jak Ktoś świadomie wybrał jedynie najtańszą ofertę firmy garażowej Pana Gienka  to z oczywistych względów będzie mówił jaki profil wybrał ,a nie ,że to okna od pana Gienia wykonane na 20 letniej i wyeksploatowanej maszynie sprowadzonej tanio z Niemiec za cenę złomu  gdzie jakość i estetyka okna jest urągająca wszelkim standardom .

 

Jeśli Ktoś naprawdę jest zadowolony lub nie  z firmy okiennej i jej usługi montażowej niech we wspólnie dobrze pojętym interesie pisze wyraźnie jaka to firma ,a nie jaki to tylko profil .Inaczej cwaniactwa ,miernoty  i partactwa i tanich sloganów typu „okno to okno liczy się cena „ rozpowszechnianych przez firmy garażowej typu Pana Gienia  nigdy nie wyeliminujemy  .Tym samym zakup stolarki w tym Kraju będzie obarczony dalej dużym ryzykiem .

Przykład okien wykonanych z uznanych markowych profili i totalnie spartaczonych .

http://www.ekodom.mojabudowa.pl/?id=117106


Okna o nietypowych kształtach w cenie prostokąnych

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Firma Pozbud S.A. wprowadziła promocję na okna o nietypowych kształtach w cenie prostokąnych .

W tej promocji jak Ktoś ma dużo nietypowych okin jak łuki trapezy Itp okna drewniane wychodzą taniej niż okna Pcv .

Myślę ,że warto tę propozycję rozpatrzyć .

blog budowlany - mojabudowa.pl

Duzo też możma się dowiedziec o oknach w szczecinie .