Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Eko-Dom Szczecin
Energooszczędne Okna Drzwi Bramy Rolety

offlineekodom blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
385337 odwiedzin | wpisów: 404, komentarzy: 502, artykułów: 9, obserwuje: 113
 

Podwyżki cen okien :( Nieuniknione .

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Niestety mam złe wieści dla budujących .Szykują się w branży znaczne podwyżki cen stolarki otworowej .Związane jest to z koniunkturą na rynku, a zwłaszcza na rynku dużej deweloperki .Rynek ten obecnie wchłania kilometry kwadratowe szkła . Okno niestety składa się w znacznej części z szyb  . Generalnie na runku polskim i całej Europy ( zwłaszcza wschodniej) brakuje mocy produkcyjnej u producentów szkła typu float, a to powoduję wzrost ich cen .

okna podwyżki

Na dzień dzisiejszy kończą się kontrakty producentów okien z dostawcami szyb zawarte wcześniej, a ci pierwsi nie wyrabiając z produkcją zaproponowali nowe bardzo wysokie ceny .

Znając branże jestem pewien, że i inni dostawcy komponentów do produkcji okien też podniosą ceny okuć, profili, uszczelek itp ( tak jest zawsze ).

Więc jak Ktoś ma zamiar kupić okna w tym roku to lepiej niech to zrobiļ jak najszybciej ponieważ już się zaczeły ich podwyżki u kilku producentów okien.

Jak Ktoś ma nadwyżkę kasy to niech zainwestuje w hutę szkła, którego brakuję i będzie brakować choćby dlatego, że się tłucze :)


Komentarze (2)
autor:telicata  dodano: 2017-08-18 | 18:34:59
kurde niedobrze, bo my chcemy kupic okna jakos w pazdzierniku, mam nadzieje ze nie bedzie jeszcze tak zle
Odpowiedź do telicata
autor:ekodom  dodano: 2017-08-18 | 18:58:08
To się już rozgrywa .Jak macie dobrych budowlańców co się trzymają projektu to radzę kupić teraz ponieważ druga połowa września , październiki i pierwsza połowa listopada to branżowe żniwa ( w tym okresie niema co liczyć na niskie ceny i rabaty )
Pozdrawiam

Kolory w oknach WnD Oknoplast Group

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Dzisiaj przyszły okna z firmy WnD model ID 7000 o grubości 85 mm na magazyn . Nie było by w tym nic dziwnego gdyby były w innym kolorze niż nowy Antracyt Quartz . To obecnie bardzo fajny kolor, który jako pierwszy wprowadził Oknoplast a obecnie wprowadziła spółka córka do swojej oferty. A tak wygląda to w realu - sorry za słabe zdjęcia na magazynie przy słabym oświetleniu ale mam nadzieję że coś oddają .

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Okna WnD wyglądają jak by były wykonane z nowoczesnego aluminium .A co nafajniejsze to kolor bez dopłaty w standardzie i to w rewelacyjnie niskiej cenie.Więcej o oknach WnD na : http://wnd-okna.szczecin.pl