Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Eko-Dom Szczecin
Energooszczędne Okna Drzwi Bramy Rolety

offlineekodom blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
385333 odwiedzin | wpisów: 404, komentarzy: 502, artykułów: 9, obserwuje: 113

Montaż okien we Włoszech

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Tak to wygląda w innym klimacie Jestem ciekawy ile ten montaż okien Oknoplastu kosztował?

 


Ceny okien drzwi bram i innych materiałów Prognoza

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Ceny stolarki niebawem zdecydowanie  poszybują w górę . 

Niemcy czyli Nasz największy partner handlowy oficjalnie mówią o zakończeniu kryzysu .

Koniunktura w Niemczech jest tak dobra, że budżet w pierwszej połowie 2013 roku zanotował 8,5 mld euro nadwyżki. To odpowiada 0,6 proc. produktu krajowego brutto.

Import Niemiec również znacząco szybko rośnie ,ale jakie to ma znaczenie dla Naszej sytuacji ?

Po kilku latach stagnacji polskie firmy eksportowe z branży budowlanej ,a zwłaszcza producenci Okien (Nasz przemysł narodowy ) na pewno z tego faktu skorzystają i z tego co mi wiadomu to już to robią ,co spowoduje w ostatnim kwartale 2013 roku znaczne wydłużenie terminu realizacji na rynku krajowym ,a w konsekwencji spowoduje wzrost cen stolarki otworowej zwłaszcza w klasie Premium ,a tym bardziej Top Premium .

Należy też poważnie potraktować fakt wzrostu podatku VAT w krajach strefy euro UE od 2014 roku co spowoduje dodatkowe szybkie zapotrzebowanie na ostatnią chwile .

Warto też wiedzieć ,że prawdopodobnie również i w Polsce od nowego roku zostanie zlikwidowana preferencyjna obniżona stawka Vat na usługi budowlane czyli na zakup stolarki wraz z montażem z dotychczasowej obniżonej stawki 8%VAT na 23%VAT .

Myślę ,że w tym roku promocje zimowe będą mało realne w tej branży .


WnD - Czyli okna z Grupy OKNOPLAST

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Jakość na lata czy niewygórowana cena? Odpowiedzią Grupy OKNOPLAST dla konsumentów poszukujących produktów wysokiej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie, jest marka WnD.

O samym producencie, który powstał na bazie Okien Rąbień, już trochę powiedzieliśmy, m.in. w wywiadzie z Panem Damianem Szatanem, członkiem zarządu WnD . Dziś znamy garść szczegółów dotyczących samych produktów. 

blog budowlany - mojabudowa.pl

WnD zajmuje się produkcją okien z segmentu Premium To propozycja Grupy OKNOPLAST dla tych, którzy chcą kupić ładne i funkcjonalne okna z bezpiecznego i zaufanego źródła, a przy tym są zorientowani na cenę.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Nowa marka wchodzi na rynek z  systemem okiennym WnD, który zarówno pod kątem oferowanych parametrów, konstrukcji i designu ma kreować nową drogę rozwoju dla tego segmentu okien. Produkty tej marki mają łączyć innowacyjne rozwiązania, funkcjonalność i harmonijny wygląd z atrakcyjną ceną. Siłą nowej marki ma być reputacja stojąca za grupą OKNOPLAST.

Dzięki wsparciu i doświadczeniu grupy OKNOPLASToraz wykorzystaniu tych samych kanałów dystrybucji, WnD zapewnia fachowe doradztwo doświadczonych partnerów handlowych, profesjonalne ekipy montażowe oraz sprawną opiekę posprzedażową.

 

Wysoki standard produktów ma zapewniać autorski system WnD. jego subtelny kształt oraz zaokrąglone linie profili nadają stolarce elegancki wygląd. W ofercie WnD dostępne są również nietypowe kształty okien (np. trójkąt, romb, łuk). Izolację termiczną i akustyczną zapewnia 5-komorowy profil o szerokości zabudowy 70 mm, który jest dodatkowo wzmocniony stalą zbrojeniową (w zależności od gabarytów konstrukcji: od 1,2 mm do 1,5 mm). Okucia pochodzące od G-U wyposażone są w dwa zaczepy antywyważeniowe na każde skrzydło. 

Rozwiązania zastosowane w produktach WnD pozwalają na wygodne użytkowanie okien na co dzień. Blokada błędnego położenia klamki zabezpiecza przed wypadnięciem skrzydła w trakcie przestawiania go z pozycji uchylnej do pozycji rozwiernej. Z kolei funkcja mikrowentylacji umożliwia rozszczelnienie skrzydła na ok. 5 mm, a tym samym zapewnienie częściowego przepływu powietrza przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Oferta WnD obejmuje okna PVC, drzwi balkonowe oraz przesuwne drzwi tarasowe PSK. Wszystkie produkty są objęte 5-letnią gwarancją. Produkty WnD, osobno wyeksponowane i oznaczone, są już do nabycia u dilerów w sieci Oknoplast.

Moce produkcyjne WnD to 470 tysięcy okien rocznie. Obecnie spółka zapowiada dynamiczny rozwój, a rok 2013 planuje zakończyć z obrotem w wysokości 25 mln PLN i 75% udziałem sprzedaży eksportowej.

Żeódło Oknonet.pl

więcej na:

http://www.eko-dom.eu/index.php?s1=osd913&vl=0

 

 


Oknoplast sponsorem kolejnego futbolowego giganta

autor: ekodom blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Firma Oknoplast została sponsorem kolejnego, po Borussi Dortmund i Interze Mediolan, futbolowego giganta - Olympique Lyon.

Dwuletnia umowa z jedną z najlepszych drużyn francuskiej Ligue 1 i oficjalny tytuł Major Sponsor Olympique Lyon ma umocnić pozycję marki we Francji i w niedługiej perspektywie uplasować Oknoplast w pierwszej trójce producentów okien. Według długoterminowej strategii biznesowej współpraca z czołowymi europejskimi klubami ma zapewnić spółce sukces w całej Europie, stąd ogłoszona niedawno współpraca z Borussią Dortmund i przedłużenie na kolejne dwa lata kontraktu sponsorskiego z Interem Mediolan.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Podpisy pod umową, złożone przez Mikołaja Placka - prezesa Oknoplast i Thierrego Sauvage - dyrektora generalnego Olympique Lyon, zapewniają obecność polskiej marki na strojach piłkarzy Les Gones oraz wykorzystanie ich wizerunku na wszystkich materiałach promocyjnych. Firma ma także prawa do obecności na telebimach i videobandach w trakcie meczów oraz logotypu na oficjalnej stronie internetowej drużyny. Przez dwa kolejne sezony Oknoplast będzie mógł posługiwać się nazwą Major Sponsor Olympique Lyon.

blog budowlany - mojabudowa.pl

To już drugi w ostatnim czasie kontrakt sponsorski podpisany przez Oknoplast. W sierpniu 2013 spółka podpisała umowę sponsoringową, w ramach której posługuje się tytułem Partnera Borussii Dortmund oraz ma prawo do wykorzystania wizerunku piłkarzy na materiałach promocyjnych. Podobnie jak w przypadku francuskiego klubu, logo Oknoplast będzie pojawiać się na meczach rozgrywanych w Dortmundzie oraz na stronie internetowej. W praktyce, zasady współpracy określone w obu umowach, otwierają bardzo szerokie możliwości wykorzystania wizerunku zawodników, także prowadzenia dialogu z kibicami sponsorowanych drużyn. W opinii przedstawicieli firmy już sam logotyp na stadionach międzynarodowej trójki jest skutecznym akceleratorem marki, komunikującym, że Oknoplast to przedsiębiorstwo, z którym chcą współpracować najlepsi w Europie.

Okno na piłkarski biznes

Plany producenta zakładają obecność w czołówce największych producentów okien, w każdym z krajów, gdzie firma posiada swoją sieć sprzedaży. Oknoplast jest już liderem segmentu Top Premium w Polsce, cel został osiągnięty także we Włoszech, gdzie firma jest na drugim miejscu pod względem wielkości sprzedaży. Widać, że połączenie strategii budowania marki na lokalnych rynkach oraz strategia wiązania jej z najlepszymi europejskimi ligami przynosi dobre rezultaty. Od ogłoszenia współpracy z Interem Mediolan w styczniu 2012 roku, sprzedaż produktów Oknoplast we Włoszech znacząco wzrosła, umowę z klubem przedłużono więc w maju 2013 roku na kolejne dwa lata.

Źródło: BankierPress